Activiteiten
september - oktober - november - december - januari - februari - maart - april - mei - juni

 

SEPTEMBER

3 september: Eerste schooldag

5 september: Eerste zwembeurt (5de en 6de)

5 september: Infoavond om 19u voor 5de en 6de

6 september: Infoavond om 18u30 voor 2de

6 september: Infoavond om 19 voor 4de

7 september: Start van "One mile a day"

10 september: Infoavond om 19u voor 1ste

11 september: Uitstap speeltuin (kleuterschool)

12 september: Zwemmen (3de graad)

12 september: Infoavond om 19u voor 3de

13 september: Bezoek bibliotheek (lagere school)

19 september: Zwemmen (3de graad)

20 september: Viering "begin schooljaar" om 9u

21 september: Strapdag voor de ganse school

21 september: Buitenschoolse opvang is gesloten

22 september: Carwash tvv onze sneeuwschool Arzl

24 september: Facultatieve verlofdag (geen school)

25 september: Uitstap naar de boomgaard (2de en 3de kleuterklas)

26 september: Zwemmen (3de graad)

26 september: Wandeling (1ste en 2de)

26 september: Scholencross Westerlo (namiddag)

28 september: Scholencross te Varenwinkel (lagere school)

 


OKTOBER

3 oktober: Zwemmen (3de graad)

3 oktober: Medisch schooltoezicht (1ste en 6de leerjaar)

4 oktober: Herfstwandeling (3de leerjaar)

4 oktober: Studiereis Gangelt (3de graad)

5 oktober: Dag van de leerkracht

6 oktober: Eetdag in de Torenkelder te Bergom

8 oktober: Theater (Kleuterschool en 1ste graad)

9 oktober: Bosmuseum en stiltepad (Kleuterschool)

9 oktober: Medisch schooltoezicht (1ste en 5de leerjaar)

10 oktober: Zwemmen (3de graad)

12 oktober: Pedagogische studiedag (GEEN school)

16 oktober: SILA (techniek) (6de leerjaar)

16 oktober: Oudercontacten (Kleuterschool)

16 oktober: Rollebolle (2de en 3de kleuterklas)

17 oktober: Zwemmen (3de graad)

18 oktober: Herfstwandeling (4de leerjaar)

23 oktober: Speluurtje om 16u (1ste kleuterklas)

24 oktober: Zwemmen (3de graad)

25 oktober: Infoavond sneeuwschool (6de leerjaar)

29 oktober: Begin Herfstvakantie

 

NOVEMBER

1 november: Allerheiligen

2 november: Allerzielen

4 november: Einde Herfstvakantie

5 november: Oudercomité om 20u

7 november: Zwemmen (3de graad)

11 november: Wapenstilstand

13 november: Theater (3de graad)

14 november: Zwemmen (3de graad)

14 november: Swimmathon te Hulshout

17 november: Speculaasverkoop t.v.v. de sneeuwschool

18 november: Speculaasverkoop t.v.v. de sneeuwschool

21 november: Zwemmen (3e graad)

22 november: Bibbezoek (Lagere school)

28 november: Zwemmen (2de graad)

28 november: Theater (Kleuterschool)

 

 

DECEMBER

3 december: Workshop (2de graad)

4 december: Theater (2de graad)

4 december: Pietendag (Kleuterschool)

4 december: Kronkeldidoe (1ste leerjaar)

5 december: Zwemmen (2de graad)

6 december: Sint op bezoek

12 december: Zwemmen (2de graad)

18 december: Ars Valendi (6de leerjaar)

18 december: Speluurtje om 16u (1ste leerjaar)

19 december: Zwemmen (2de graad)

20 december: Ars Valendi (6de leerjaar)

21 december: Kerstfeest (Kleuterschool)

24 december: Begin Kerstvakantie

25 december: Kerstmis

 

JANUARI

6 januari: Einde Kerstvakantie

9 januari: Zwemmen (2de graad)

9 januari: Vertrek Arzl (6de leerjaar)

15 januari: Megaspelenpaleis (2de leerjaar)

16 januari: Zwemmen (2de graad)

18 januari: Thuiskomst Arzl (6de leerjaar)

23 januari: Zwemmen (2de graad)

24 januari: Bibbezoek (Lagere school)

25 januari: Restaurantdag (Kleuterschool)

28 januari: Facultatieve verlofdag (GEEN school)

30 januari: Zwemmen (2de graad)

 

FEBRUARI

6 februari: Zwemmen (2de graad)

6 februari: Trefbal (2de graad)

13 februari: Pedagogische studiedag (GEEN school)

15 februari: Theater (5de en 6de leerjaar)

17 februari: Ontbijtmanden

19 februari: Oudercontacten (Kleuterschool)

20 februari: Zwemmen (3de en 4de leerjaar)

20 februari: Netbal (3de graad)

22 februari: Tiroleravond (6de leerjaar)

27 februari: Zwemmen (3de en 4de lerjaar)

28 februari: Danone Nations Cup (6de leerjaar)

 

 

MAART

4 maart: Begin Krokusvakantie

10 maart: Einde Krokusvakantie

13 maart: Zwemmen (1ste en 2de leerjaar)

13 maart: Danshappening (Lagere school)

15 maart: Pyjamadag bednet (Kleuterschool)

20 maart: Zwemmen (1ste en 2de leerjaar)

21 maart: Bibbezoek (Lagere school)

26 maart: Theater (1ste en 2de leerjaar)

27 maart: Zwemmen (1ste en 2de leerjaar)

27 maart: Schoolfotograaf

27 maart: Voetbal 4/4 (2de en 3de graad)

29 maart: Grootouderfeest

 

 

 

APRIL

1 april: Klompenpad (1ste en 2de leerjaar)

2 april: Alles met de bal (2de graad)

2 april: Speluurtje om 16u (1ste kleuterklas)

3 april: Zwemmen (1ste en 2de leerjaar)

8 april: Begin paasvakantie

21 april: Pasen

22 april: Paasmaandag (geen school)

22 april: Einde paasvakantie

24 april: Zwemmen (1ste en 2de leerjaar)

26 april: Theater (3de en 4de leerjaar)

28 april: Vormsel (6de leerjaar)

 

 

MEI

1 mei: Dag van de arbeid (GEEN school)

2 mei: Schoolreis Bokrijk (3de en 4de leerjaar)

3 mei: Boerderij Balen (1ste en 2de leerjaar)

6 mei: Schoolreis (Kleuterschool)

8 mei: Zwemmen (1ste en 2de leerjaar)

9 mei: Bibbezoek (Lagere school)

15 mei: Zwemmen (1ste en 2de leerjaar)

15 mei: Buitenpretjes (1ste graad)

19 mei: Schoolfeest

28 mei: American Games (5de leerjaar)

29 mei: Zwemmen (1ste en 2de leerjaar)

30 mei: O.L.H. Hemelvaart (GEEN school)

30 mei: Eerste Communie (2de leerjaar)

31 mei: Brugdag (GEEN school)

 

 

JUNI

4 juni: Oudercontact (Instappertjes)

5 juni: Zwemmen (1ste en 2de leerjaar)

5 juni: Mini-tennis (2de en 3de graad)

7 juni: Schoolreis (1ste en 2de leerjaar)

9 juni: Pinksteren

10 juni: Pinstermaandag (GEEN school)

12 juni: Zwemmen (1ste en 2de leerjaar)

19 juni: Zwemmen (1ste en 2de leerjaar)

21 juni: Sportdag (Lagere school)

26 juni: Zwemmen (1ste en 2de leerjaar)

27 juni: Pennenzakkenrock (3de graad)