Activiteiten

september - oktober - november - december - januari - februari - maart - april - mei - juni

 

Klik hier voor de vakantiedagen van het schooljaar 2020 - 2021 te bekijken.

 

SEPTEMBER

1 september: Eerste schooldag

2 september: Zwemmen (5de en 6de)

2 september: Infoavond 1ste leerjaar om 19u

2 september: Infoavond 6de leerjaar om 19u

3 september: Infoavond 3de leerjaar om 18u30

3 september: Infoavond 2de leerjaar om 19u30

8 september: Infoavond 4de leerjaar om 19u

8 september: Infoavond 5de leerjaar om 19u

9 september: 2 september: Zwemmen (5de en 6de)

10 september: Afscheidsreceptie (6de)

11 september: Speeltuin Dennenbos (Kleuterschool)

15 september: Infoavond kleuterschool om 19u

16 september: Zwemmen (5de en 6de)

20 september: Eerste Communie Bergom

23 september: Zwemmen (5de en 6de)

25 september: Start One Mile (Lagere school)

25 september: Strapdag (Kleuterschool en lagere school)

29 september: Viering (lagere school)

30 september: Zwemmen (5de en 6de)

30 september: Smashvolley - 's namiddags (2de graad)

 


OKTOBER

2 oktober: Facultatieve verlofdag (geen school)

5 oktober: Theater (2de graad)

5 oktober: Dag van de leerkracht

7 oktober: Zwemmen (5de en 6de)

8 oktober: Schoolraad te Varenwinkel

9 oktober: Theater De Neus (1ste graad)

11 oktober: Start week van het bos

14 oktober: Zwemmen (5de en 6de)

16 oktober: Boswandeling (5de en 6de)

20 oktober: Theater (5de en 6de)

21 oktober: Pedagogische studiedag (geen school)

23 oktober: Gemeentegrenzen (4de)

24 oktober: Vormsel te Bergom

27 oktober: Naar Sila techniek (6de)

27 oktober: Speluurtje 16u - 17u (Kleuterschool)

27 oktober: Vergadering oudercomité om 20u

28 oktober: Zwemmen (5de en 6de)

29 oktober: Hidrodoe (3de en 4de)

31 oktober: Begin herfstvakantie

 

 

 

NOVEMBER

1 november: Allerheiligen

2 november: Allerzielen

3 november: Begin herfstvakantie

8 november: Einde herfstvakantie

11 november: Wapenstilstand (geen school)

12 november: Bib (Lagere school)

13 november: Konkeldidoe (1ste leerjaar)

14 november: Speculaasverkoop tvv Arzl

18 november: Zwemmen (5de en 6de)

18 november: Theater De Neus (kleuterschool)

21 november: Eetdag "Drive In"

24 november: Infoavond sneeuwschool (6de)

25 november: Zwemmen (5de en 6de)

26 november: Ars Valendi (6de)

 

 

DECEMBER

2 december: Zwemmen (5de en 6de)

4 december: Sint op bezoek

8 december: Theater (3de en 4de)

9 december: Zwemmen (3de en 4de)

9 december: Unihockey - 's namiddags (3de graad)

15 december: Speluurtje om 16u (1ste kleuterklas)

16 december: Zwemmen (3de en 4de)

16 december: Badmintoninstuif - 's namiddags (2de graad)

17 december: Ars Valendi (6de)

18 december: Viering (lagere school)

21 december: Start kerstvakantie

25 december: Kerstmis

 

 

JANUARI

1 januari: Nieuwjaar

3 januari: Einde kerstvakantie

6 januari: Zwemmen (3de en 4de)

13 januari: Zwemmen (3de en 4de)

14 januari: Info 6de leerjaar vanuit CLB

20 januari: Zwemmen (3de en 4de)

20 januari: Trefbal - 's namiddags (2de graad)

26 januari: Theater (1ste en 2de)

26 januari: American Games (5de)

27 januari: Zwemmen (3de en 4de)

28 januari: Bib (lagere school)

29 januari: Facultatieve verlofdag (geen school)

31 januari: Dag van de directeur(s)

 

 

FEBRUARI

2 februari: Theater (3de en 4de)

3 februari: Zwemmen (3de en 4de)

5 februari: Theater te Blauberg (Kleuterschool)

7 februari: Ontbijt

9 februari: Schoolraad

10 februari: Zwemmen (3de en 4de)

15 februari: Begin krokusvakantie

21 februari: Einde krokusvakantie

23 februari: Sport gezond (6de)

24 februari: Zwemmen (3de en 4de)

24 februari: Netbal - 's namiddags (3de graad)

 

 

MAART

3 maart: Zwemmen (3de en 4de)

8 maart: Pedagogische studiedag (geen school)

10 maart: Zwemmen (3de en 4de)

11 maart: Bib (Lagere school)

11 maart: Ijspretjes (3de kleuterklas)

17 maart: Zwemmen (1ste en 2de)

24 maart: Zwemmen (1ste en 2de)

24 maart: Voetbal 4x4 - 's namiddags (3de graad)

29 maart: Mega-spelenpaleis (2de)

30 maart: Speluurtje (Kleuterschool)

31 maart: Zwemmen (1ste en 2de)

 

APRIL

1 april: Witte donderdag

2 april: Goede vrijdag

3 april: Stille zaterdag

4 april: Pasen

5 april: Begin paasvakantie

5 april: Paasmaandag

11 april: Vormsel (6de leerjaar)

18 april: Einde paasvakantie

21 april: Zwemmen (1ste en 2de)

28 april: Zwemmen (1ste en 2de)

28 april: Danshappenig - 's namiddags (lagere school)

29 april: Schoolreis Brussel (3de graad)

 

 

 

 

MEI

1 mei: Dag van de arbeid

5 mei: Zwemmen (1ste en 2de)

12 mei: Zwemmen (1ste en 2de)

12 mei: Buitenpretjes - 's namiddags (1ste graad)

13 mei: O.L.H. Hemelvaart (geen school)

14 mei: Brugdag

19 mei: Zwemmen (1ste en 2de)

20 mei: Ollemanshoekje (Kleuterschool)

21 mei: Schoolreis Hasselt Plopsa (1ste en 2de)

23 mei: Pinksteren

24 mei: Pinkstermaandag (geen school)

27 mei: Bib (Lagere schoo)

 

 

 

JUNI

2 juni: Zwemmen (1ste en 2de)

2 juni: Mini-tennis - 's namiddags (2de en 3de graad)

6 juni: Schoolfeest

7 juni: Alles met de bal (2de graad)

9 juni: Zwemmen (1ste en 2de)

11 juni: Theater (5de en 6de)

16 juni: Zwemmen (1ste en 2de)

23 juni: Zwemmen (1ste en 2de)

24 juni: Pennenzakkenrock (5de en 6de)

28 juni: Schoolreis  Planckendael (3de en 4de)

29 juni: Viering om 11u (lagere school)

30 juni: Laatste schooldag