Activiteiten
september - oktober - november - december - januari - februari - maart - april - mei - juni

 

SEPTEMBER

1 september: Welkom aan al onze kinderen

5 september: Infoavond (4de, 5de en 6de)

    6 september: Zwemmen (6de)

6 september: Infoavond (2de en 3de)

7 september: Uitstap Boswachtershuis (kleuterschool)

11 september: Infoavond (kleuterschool)

12 september: Oudercomité

13 september: Zwemmen (3de, 4de en 5de)

13 september: Infoavond (3de)

16 september: Carwash (6de)

19 september: Viering begin schooljaar om 10u45

20 september: Zwemmen (6de)

22 september: Strapdag

25 september: Theater (kleuterschool)

26 september: Project "Aan tafel" (5de en 6de)

26 september: CLB (6de leerjaar)

27 september: Zwemmen (3de, 4de en 5de)

27 september: Scholencross te Westerlo

28 september: Bibbezoek (Lagere school)

29 september: Scholencross te Ramsel


OKTOBER

2 oktober: Facultatieve verlofdag (geen school)

3 oktober: Leeruitstap Colruyt (2de en 3de kleuterklas)

4 oktober: Zwemmen (6de)

7 oktober: Eetdag (Bergom)

10 oktober: Kennismaking secundair onderwijs (6de)

10 oktober: Schoolraad te Varenwinkel

11 oktober: Zwemmen (3de, 4de en 5de)

11 oktober: Herfstwandeling Hertberg (2de)

12 oktober: Leeruitstap "Dieren" (1ste kleuterklas)

12 oktober: Oudercomité

18 oktober: Pedagogische studiedag (geen school)

19 oktober: Herfstwandeling Averegten (Kleuterschool)

20 oktober: Herfstwandeling Hertberg (3de en 4de)

24 oktober: Speluurtje (1ste kleuterklas)

24 oktober: Infoavond Arzl (6de)

25 oktober: Zwemmen (6de)

27 oktober: Halloween ('s avonds)

30 oktober: Begin herfstvakantie

 

NOVEMBER

1 november: Allerheiligen

2 november: Allerzielen

5 november: Einde herfstvakantie

8 november: Herfstwandeling (1ste)

8 november: Zwemmen (3de, 4de en 5de)

8 november: Unihockey in de Mixx (2de graad)

9 november: Bibbezoek (lagere school)

9 november: Herfstwandeling (5de)

11 november: Wapenstilstand

13 november: Oudercontact (Kleuterschool)

14 november: Infoavond "Kriebelteam" (voor de ouders)

15 november: Spelletjes met grootouders (Kleuterschool)

16 november: Herfstwandeling (6de)

21 november: Kronkeldidoe (1ste)

22 november: Zwemmen (3de, 4de en 5de)

27 november: Medisch schooltoezicht (5de)

28 november: Theater (1ste en 2de)

29 november: Zwemmen (6de)

 

DECEMBER

5 december: Sint op bezoek

6 december: Zwemmen (3de, 4de en 5de)

7 december: Voorstelling "Ten Velde" (vanaf 2de graad)

13 december: Zwemmen (6de)

16 december: Truffelverkoop tvv onze sneeuwschool

17 december: Truffelverkoop tvv onze sneeuwschool

18 december: Oudercontacten (lagere school)

19 december: Megaspelenpaleis (2de)

19 december: Ars Valendi (6de)

19 december: Kijkdag: Speeluurtje van 16u – 17u (1ste kleuterklas)

20 december: Zwemmen (3de, 4de en 5de)

20 december: Oudercontacten (lagere school)

21 december: Grootouderfeest (Kleuterschool)

22 december: Kerstfeest (Kleuterschool)

22 december: Kerstviering (Lagere school)

25 december: Kerstmis

25 december: Begin kerstvakantie

 

JANUARI

7 januari: Einde kerstvakantie

10 januari: Vertrek Arzl (6de)

16 januari: Theater (2de graad)

17 januari: Zwemmen (3de, 4de en 5de)

19 januari: Thuiskomst Arzl (6de)

22 januari: Theater (3de graad)

23 januari: Naar Siba te Aarschot (6de)

24 januari: Zwemmen (6de)

24 januari: Trefbak (2de graad)

29 januari: Leeruitstap Gemeentehuis Westerlo (2de en 3de kleuterklas)

31 januari: Zwemmen (3de, 4de en 5de)

 

FEBRUARI

1 februari: Bibbezoek (lagere school)

1 februari: Labo (3de graad)

4 februari: Ontbijt (Oudercomité)

6 februari: Speluurtje (1ste kleuterklas)

7 februari: Carnavalbal (Kleuterschool)

7 februari: Zwemmen (6de)

8 februari: Technopolis@school (4de, 5de en 6de)

9 februari: Technopolis@school (1ste, 2de en 3de)

9 februari: Technopolis@school (Kleuterschool)

12 februari: Begin krokusvakantie

18 februari: Einde krokusvakantie

21 februari: Zwemmen (3de, 4de en 5de)

28 februari: Zwemmen (6de)

 

MAART

1 maart: Danone Nations Cup (6de)

5 maart: Theater (2de en 3de kleuterklas + 1ste leerjaar)

7 maart: Pedagogische studiedag (geen school en geen zwemmen)

9 maart: Theater (3de kleuterklas)

12 maart: M-museum (2de en 3de kleuterklas)

12 maart: Oudercontacten (kleuterschool)

14 maart: Zwemmen (3de, 4de en 5de)

14 maart: Danshappening   

15 maart: Bibbezoek (Lagere school)

20 maart: Alles met de bal (3de en 4de)

21 maart: Zwemmen (1ste en 2de)

27 maart: Speluurtje (1ste kleuterklas)

28 maart: Zwemmen (1ste en 2de)

28 maart: Voetbal 4/4 (2de en 3de graad)

29 maart: Schaatsen (3de kleuterklas)

 

APRIL

1 april: Pasen

2 april: Begin paasvakantie + paasmaandag

8 april: Vormsel (6de)

17 april: Theater (2de graad)

18 april: Zwemmen (1ste en 2de)

25 april: Zwemmen (1ste en 2de)

26 april: Studiereis Brussel (3de graad)

27 april: Schoolfotograaf

30 april: Facultatieve verlofdag (geen school)

 

MEI

1 mei: Dag van de arbeid (geen school)

2 mei: Zwemmen (1ste en 2de)

3 mei: Schoolreis "Olmense Zoo" (1ste kleuterklas)

9 mei: Mama doe dag (Kleuterschool)

9 mei: Zwemmen (1ste en 2de)

10 mei: O.L.H. Hemelvaart (geen school)

10 mei: Eerste communie (2de)

11 mei: Brugdag (geen school)

14 mei: Schoolreis Planckendael (2de en 3de kleuterklas)

16 mei: Zwemmen (1ste en 2de)

16 mei: buitenpretjes (1ste graad)

18 mei: Schoolreis "Plopsa - Hasselt" (1ste en 2de)

20 mei: Pinksteren

21 mei: Pinkstermaandag (geen school)

23 mei: Zwemmen (1ste en 2de)

27 mei: Schoolfeest

28 mei: Sportdag (lagere school)

29 mei: Fietsexamen (6de)

29 mei: Hidrodoe (2de graad)

30 mei: Fietsvaardigheid (3de en 4de)

30 mei: Zwemmen (1ste en 2de)

30 mei: Minitennis

31 mei: Bibbezoek (lagere school)

 

 

JUNI

4 juni: Oudercontact (jongste kleuters)

6 juni: Zwemmen (1ste en 2de)

6 juni: Papa-doe-dag (Kleuterschool)

12 juni: American Games (5de leerjaar)

13 juni: Zwemmen (1ste en 2de)

18 juni: Speeltuin Eindhout (Kleuterschool)

20 juni: Zwemmen (1ste en 2de)

26 juni: Schoolreis (3de en 4de)

26 juni: Afscheidsreceptie (6de)

27 juni: Zwemmen (1ste en 2de)

28 juni: Pennenzakkenrock (3de graad)

29 juni: Viering (lagere school)